Підтема: Спорт. Види
спорту.
Мета: Повторити й
активізувати ЛО теми.
Удосконалювати
техніку читання.
Розвивати
навички монологічного й діалогічного мовлення.
Розвивати
ерудицію учнів.
Виховувати
усвідомлення важливості заняття спортом як складової здорового способу життя.
Обладнання: Підручник,
робочий зошит, картки для самостійної роботи (HO1), (Н02), для роботи в парах (Н03), аудіозапис
пісні «We Are the Champions» гурту «Queen».
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО
МОВЛЕННЯ
1. Greeting Привітання.
Т:
Hello, children! How are you today?
Ps:
We are fine, thank you!
2. Aim Повідомлення
теми та мети уроку.
Т:
Today we’ll continue discussing sports, games and sportsmen, and we’ll speak
about sports equipment which is necessary for each sport.
3. Check on omework Перевірка
домашнього завдання.
РЗ,
впр. 5 (с. 88).
Учні по черзі, абзац за абзацом, читають
текст вправи, потім запитання і відповіді на них. Учитель стежить за
правильністю виконання завдання, виправляє помилки у разі їх наявності.
4. Warming up Уведення в
іншомовну атмосферу.
Вивчення
пісні «We Are the Champions» гурту «Queen».
T: «We Are the
Champions» is a power ballad written
by Freddie Mercury, recorded and performed by the British rock band Queen for
their album «News of the World». «We Are the Champions» has become an anthem
for sporting victories, including as official theme song for 1994 FIFA World
Cup, and has been often used or referenced in popular culture.
The song has been regularly played to
celebrate sports victories. Formula One drivers Fernando Alonso and Jenson
Button have both sung the song after crossing the finish line to become world
champion drivers. In the National Hockey League when a team wins the Stanley
Cup, as well as in the Premier League when a team wins the league, the song is
always played.
Учні отримують картки (HO1),
самостійно виконують завдання, а потім слухають пісню й перевіряють, чи
правильно вони доповнили текст на картках.
WE
ARE THE CHAMPIONS
I’ve
paid my dues —
Time
after time —
I’ve
done my sentence
But
committed no crime —
And
bad mistakes
I’ve
made a few
I’ve
had my share of sand kicked in my face —
But
I’ve come through „
We
are the champions — my friends
And
we’ll keep on fighting — till the end —
We
are the champions —
We
are the champions
No
time for losers
’Cause
we are the champions — of the world —
I’ve
taken my bows
And my curtain calls -
You
brought me fame and fortune and everything that goes with it —
I
thank you all —
But
it’s been no bed of roses
No pleasure cruise —
I
consider it a challenge before the whole human race —
And
I ain’t gonna lose —
We
are the champions — my friends
And
we’ll keep on fighting — till the end —
We
are the champions —
We
are the champions
No
time for losers
’Cause
we are the champions — of the world
(HO1)
Complete
the song with the lines (A—E); then listen and check your answer.
A. We are the champions — my friends
B. I consider it a challenge before the whole human race —
C. But I’ve come through
D. And we’ll keep on fighting — till the end
—
E. ’Cause we are the champions — of the world
—
WE ARE THE
CHAMPIONS
I’ve
paid my dues —
Time
after time —
I’ve
done my sentence
But
committed no crime —
And
bad mistakes I’ve made a few
I’ve
had my share of sand kicked in my face —
1)__________________________
We
are the champions — my friends
2)__________________________
We
are the champions —
We
are the champions
No
time for losers
3) __________________________
I’ve
taken my bows
And
my curtain calls —
You
brought me fame and fortune and everything that goes with it —
I
thank you all —
But
it’s been no bed of roses
No
pleasure cruise —
4)______________________
And
I ain’t gonna lose —
5)______________________ -
And
we’ll keep on fighting — till the end —
We
are the champions —
We
are the champions No time for losers
’Cause
we are the champions — of the world
II Основна частина уроку
1. Vocabulary Practice Активізація ЛО теми
1)
Впр.1(с.137)
Від
поданих назв видів спорту учні ланцюжком усно утворюють споріднені слова ,що
позначають спортсменів.
2)
Впр. 2, (с.137)
Учні
ланцюжком усно дають визначення кожного слова
3)
Впр.3,(с. 137)
4)
Робота в парах.
Учні в парах виконують завдання на
картках (Н02). По закінченні роботи троє з них читають слова, які вони
розподілили за трьома категоріями. Потім учні ланцюжком описують види спорту.
Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.
HO2
1. Put the words in the box into the correct
category below. Can you add any more words?
players
net
athlete
bat
|
court field
club
gym
|
goggles kit
ball
ring
|
referee racket pool
helmet
|
gym
pitch
skis
squad
|
team
slope
spectator
saddle
|
2.Reading Подання
тексту для читання.
1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
Бесіда
з учнями.
Т: Have you ever
heard about Wimbledon?
Where
is Wimbledon?
What
sport is associated with Wimbledon?
2) Reading. Етап читанняі
Учні
самостійно читають текст на картках (Н03), заповнюючи
пропуски.
HO3
Read
the text below. For questions (1—12) choose the correct answer (A, B, C or D).
WIMBLEDON
Wimbledon is the most important (1) _______event of the British summer. Since
the first (2)______ was played in 1877 in front
of a few hundred (3) ______, the
competition has become a global sporting event attended by over
half a million people, and watched on television by millions.
The world’s top tennis players agree that playing at Wimbledon is
an experience
(4) _____ no other. John McEnroe, a three-time Wimbledon winner,
describes Wimbledon as «the hallowed ground of the sport».
Although the Wimbledon tennis championship has been in existence
for more than a century, the sport of tennis has a much longer history. Most
experts agree that
the modern game has its (5)_____ in
a courtyard ball game played by French
monks in the 11th century.
For this reason many of the words used in tennis are of (6) _____origin. The
unusual terms used in scoring a tennis match are English versions
of French words: deuce (pronounced «juice») comes from the French word «deux»,
meaning «to two». The word love, meanihg zero, also has French origins.
Much has changed since the first Wimbledon Tournament in 1877 —
the first
champion, Spencer Gore, (7) ________ a
prize of £12; this year the prize money is £630,000. Indeed, success in tennis championships is a very
lucrative business.
2004 Wimbledon (8)______ , Roger Federer, has won
nearly $17,000,000 in
prize money since turning pro in 1998. Even more impressive,
Serena and Venus Williams have won a staggering $30,000,000 between them over
the last ten years.
(9) ______ Wimbledon has traditionally been dominated
by Americans and
Europeans, other countries are beginning to produce world-class
players. Li Ting
and Sun Tian Tian, who won gold (10) __________ at
the Athens Olympics, both play at
Wimbledon this year. All Chinese competitors will be (11)_____ pressure
to do well; their coach, Jiang Hongwei, has gone on
record as saying, «My first target is to lift my players into the top 30. Olympic gold is not (12)__ ».
1)
A. musical B. artistic C. dramatic D. sporting
2)
A. performance B. contest C. maneuver D. tournament
3)
A. spectators B. audience C. listeners D. views
4)
A. likely B. like C. Unlike D, liking
5)
A. originals B. originates C. origins D. originative
6)
A. British B. English C. French D. Dutch
7)
A. contested B. won C. failed D. succeed
8)
A. supporter B. champion C. referee D. judge
9)
A. Although B. Thus C. However D. Nevertheless
10)
A.medals B. gifts C. honours D. grants
11)
A.over B. without C. under D. behind
12)
A. lacking B. insufficient C. plentiful D. enough
3) Post-Reading
Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Учні по черзі читають доповнені речення
та перекладають їх. Учитель стежить за правильністю відповідей.
ІII ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Homework Домашнє завдання.
РЗ,
впр. 2 (с. 86), 3, 4 (с. 87).
2.
Summarizing Підведення підсумків уроку.
Бесіда
в режимі Т->Р1—>Р2—>Р3
Т:
What topic were we practising at this lesson?
What
new words have you learned?
What
have you found out about Wimbledon tournament?
_____________________________________________________________________
Підтема: Повторення
граматики.
Мета: Повторити ЛО
теми.
Повторити
граматичний матеріал: минулі й майбутні часи дієслів.
Виховувати
інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: Підручник,
робочий зошит, картки для самостійної роботи (Н01),
(Н02), (Н03).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО
МОВЛЕННЯ
1.Greeting Привітання
Т:
Hello, children! How are you today?
Ps:
We are fine, thank you!
2. Aim Повідомлення
теми та мети урок,
Т: Today we’ll
revise and practise Past and Future Tenses of the verb.
3.Warming
up Уведення в іншомовну атмосферу
Граматична
гра.
Учитель поділяє клас на дві групи і
називає речення в одному з теперішніх часів, а учні трансформують його: перша
група — у речення в минулому часі, а друга — в майбутньому. Кожне правильне
речення приносить 1 бал. Перемагає група, що набере більше балів. Учитель
стежить за правильністю граматичної будови речень.
II ОСНОВНА
ЧАСТИНА УРОКУ
1. Grammar Revision Повторення й
активізація граматичного матеріалу: минулі часи дієслів.
1) Впр. 1 (с. 138).
Учні
по черзі читають речення та визначають, до яких минулих часів вони належать.
2) Впр. 2 (с. 138).
Учні
самостійно заповнюють пропуски в реченнях, а потім по черзі їх читають.
3) Впр. З (с. 138).
Учні
переписують речення вправи, ставлячи дієслова з дужок у відповідну часову
форму, а потім ланцюжком їх читають.
4) Граматична гра.
Учитель поділяє клас на три команди.
Кожна з них складає стверджувальне речення в одному з минулих часів. Інші
команди трансформують це речення в питальне або заперечне. Кожне правильне
речення приносить 1 бал. Перемагає команда, що отримає більше балів. Учитель
стежить за правильністю граматичної будови речень.
5) Робота з картками.
Учні
самостійно виконують завдання на картках (НО,), а потім по черзі читають
доповнені речення. Учитель контролює правильність відповідей.
HO1
Choose and
circle the letter of the correct answer.
1) When I arrived, Anthony ______with his younger
brother.
A. was playing
B. has been playing
C. had been played
2) The train wasn’t there. It_______already.
A. had been left
B. had left
C. left
3) Tara is exhausted. She_______ .
A. has been running
B. had been running
C. has running
4) How long_______ each other when they got married?
A. had they known
B. have they known
C. did they know
5) I didn’t have much to eat at lunch because __________ a lot at breakfast.
A. I would have eaten
B. I had eaten
C. I was eating
6) She_______ to speak English before she arrived in
America.
A. had learned already
B. will have already learned
C. had already learned
7) Ram_______good
French because he had been studying for several years.
A. spoke
B. had spoken
C. has spoken
8) Shakespeare would be famous even if he_______ «To
be or not-to be...».
A. had not written
B. had not been writing
C. has not written
2.Grammar revision Повторення
й активізація граматичного матеріалу: майбутні часи дієслів.
1) Впр. 4 (с. 139).
Учні
по черзі читають речення та визначають, до яких майбутніх часів вони належать.
2) Впр. 5 (с. 139).
Учні
самостійно заповнюють пропуски в реченнях однією з двох поданих дієслівних
форм, а потім по черзі їх читають.
3) Впр. 6 (с. 139).
Учні
переписують речення вправи, ставлячи дієслова з дужок у відповідну часо¬ву
форму, а потім ланцюжком їх читають.
4) Робота з картками.
Учні
самостійно виконують завдання на картках (Н02), а потім по черзі читають
речення, які вони склали. Учитель стежить за їх правильністю.
HO2
Make up
sentences from the words using one of the future tenses or «to be going to».
1) call/I/have/when/I/you/time
2) he/with/his/until/apartment/parents/he/stay/find/an
3) this/moment/tomorrow/examination/take/at/morning/1/an
4) return/it/you/as soon as/to/he/I/back/come
5) graduate/after/I/year/next/I/a/job/computer/in/find/a/company
5) Розвиток навичок писемного мовлення.
Учні
самостійно виконують завдання карток (Н03). По закінченні роботи вони ланцюжком
читають свої міні-твори. Учитель стежить за правильністю граматич¬ної будови
речень.
HO3
Use the given
word combinations and write how Debbie is going to spend her summer holidays.
Use will or be going to.
Go
California — summer holidays — by plane — not alone — friend come — stay San
Francisco a week — sunbathe a lot — take swimsuit and sunglasses — think need
them — sure — be — good holiday.
3. Check on
Homework Перевірка домашнього завдання
1) РЗ, впр.
2 (с. 86).
Учитель
читає визначення термінів, що позначають спортивне обладнання, а учні ланцюжком
називають слова, що відповідають цим визначенням.
2) РЗ, впр. З (с. 87).
Учні
по черзі читають речення, які вони склали з поданих частин.
3) РЗ, впр. 4 (с. 87).
Учні
по черзі читають речення. Учитель контролює правильність відповідей, виправляє
помилки у разі їх наявності.
III ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1 Homework Домашнє завдання
РЗ,
впр.9, 10 (с.92)
2 Summarizing Підведення
підсумків уроку
T: Бесіда
в режимі
T-P1-P2-P3
T: What grammar topic were we practicing at this lesson?
What grammar material have we revised at the lesson today?
________________________________________________________________________________
Підтема: Види спорту.
Спортивні події.
Мета: Повторити й
активізувати ЛО теми.
Продовжувати формувати навички
аудіювання.
Удосконалювати техніку читання.
Розвивати навички монологічного й
діалогічного мовлення.
Продовжувати формувати навички писемного
мовлення.
Розвивати ерудицію учнів.
Виховувати усвідомлення важливості
заняття спортом як складової здорового способу життя.
Обладнання: Підручник,
робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО1), (Н02), для роботи у групах
(НО3).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Greeting Привітання
Т:
Hello, children! How are you today?
Ps:
We are fine, thank you!
2.Aim Повідомлення теми та мети уроку
Т:
At this lesson we’ll speak about ciifferent sports events and find out how
American football differs from European football.
3.Check on Homework Перевірка домашнього завдання
1) РЗ, впр. 9 (с. 92).
Учні
ланцюжком читають доповнені речення тексту.
2) РЗ, впр. 10 (с. 92).
Учні
називають форми дієслів, які вони вибрали, і по черзі читають речення з ними.
Учитель стежить за правильністю відповідей, виправляє помилки у разі їх
наявності.
4.Warming up Уведення в
іншомовну атмосферу
1) Повторення пісні «We Are the Champions».
Учні
хором співають пісню.
2) Гра «What Sport Is This?».
Ведучий
(учитель або один з учнів) загадує якийсь із видів спорту. Учні ставлять
загальні запитання, щоб дізнатися, який вид спорту загадано. Запитання можуть
бути такі:
Is
it a winter/summer sport?
Is
it a team/individual sport?
Is
it a water sport?
Do
you play it with an oval ball/round ball/small ball/bat/racket, etc.?
Do
you need skates/skis/a board to do it?
Is
this sport popular in Britain/Ukraine?
Are
there any famous Ukrainians who are the champions in this sport?
II ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Vocabulary
Revision Повторення
ЛО теми
1) Впр. 1 (с. 140).
Учні
в парах складають списки видів спорту. Потім одна з пар читає свій список,
решта доповнює. Учитель стежить за правильністю вимови слів.
2) Робота з картками.
Учні самостійно виконують завдання на
картках (НО1),
а потім по черзі читають речення, які вони склали.
Учитель стежить за правильністю відповідей.
HO1
Match
the parts of the sentences.
She
goes to the pool to swim
|
are held every four years.
|
In
tennis two or four players strike a ball with rackets over a net stretched
across a
|
goal.
|
The
Olympics
|
field.
|
The
football player kicked the ball into the
|
laps.
|
Soccer
is played on a
|
course.
|
She
lost the match because a string broke in her
|
racket.
|
He
went to play at the golf
|
court.
|
2 Listening Comprehencion Аудіювання
Впр. 4 (c. 140).
1) Pre-listening activity Етап
підготовки до сприйняття тексту на слух
а) Впр. 2 (с. 140).
Учні
в парах обговорюють запитання вправи.
б) Впр. З (с. 140).
Учні
в групах по троє-четверо формулюють і записують визначення поданих словосполучень
і речень, а потім ланцюжком їх читають. Учитель стежить за правильністю
відповідей.
2) While-listening activity Етап слухання тексту
Впр. 4 (с. 140).
Учитель
читає текст (див. Tapescript (Unit 8. Listening, p. 141), c. 194), а учні слухають
і дізнаються, чим відрізняється американський футбол від європейського.
3)Post-listening activity
Етап перевірки розуміння змісту
тексту
Впр.
5 (с. 140).
Учні
вдруге слухають текст і самостійно доповнюють речення вправи. По закінченні
роботи вони по черзі їх читають. Учитель стежить за правильністю виконання
завдання.
3.Vocabulary Revision Активізація й повторення ЛО теми
1) Впр. 6 (с. 141).
Учні
в парах відповідають на запитання вікторини. Потім один з них читає свої
відповіді, а решта виправляє помилки у разі їх наявності.
2) Впр. 7 (c.
141).
Учні
самостійно заповнюють пропуски в реченнях тексту, а потім читають текст
ланцюжком. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
4.Speaking Розвиток умінь мовлення
1) Впр. 8 (с. 141).
Учні
в парах складають діалог відповідно до завдання вправи. По закінченні роботи
дві-три пари інсценують його. Учитель стежить за правильністю вимови слів.
2) Гра «Sporting Opinions».
Учні
в групах по троє-четверо читають і обговорюють твердження, подані на картках, а
потім усі по черзі висловлюються з їх приводу. Учитель контролює правильність
граматичної будови речень.
HO2
Do you agree
with these opinions on sports?
-I always support
the underdog (a competitor thought to have little chance of winning a fight or
a contest).
— Sports are not at all important.
— Sports help countries have better
relations.
— It’s not the winning that is important,
it’s the taking part.
— Sports stars get paid too much.
— Sports are being ruined by money.
5. Reading Подання тексту для читання
1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до
читання тексту.
Бесіда
з учнями.
Т:
What significant sports event is Ukraine to face/did Ukraine face in 2012?
What
benefits does/did thin event bring to Ukraine?
What
are/were the host cities for Euro 2012?
How
has the host cities changed since they started preparing for Euro 2012?
2) Reading. Етап читання.
Учні
самостійно читають текст на картках (НО 3), співвідносячи його абзаци з поданими
твердженнями.
HO3
Read the text
below. Match choices (A- do not need to use.
|
|
THE EVENTS
WHICH SEPARATED US FROM EURO 2012
|
During the preparation for the
tournament seven more significant events are scheduled by the UEFA to take
place before the start of the. European Football Championship.
|
1)__________The Enlistment
of the Volunteers
|
The Volunteers’ campaign started in
June and was finished in late September, 2011. For this very moment, UEFA’s
official web site received more than 12 thousand applications from 110
countries worldwide. So now potential volunteers apply for the job and pass the
interviews. Therefore, only 5000 thousand people will help to host the
championship.
|
2)_________«EURO-2012 Fiends» Campaign
|
Another event that took place in
September, was summing up the «EURO 2012 Friends» campaign. Ukraine and
Poland should approve the final list of the Championship friends; each host
country will have 100 of them'. The Ukrainian party has already defined the
majority and among them you can see famous sportsmen (e.g. Klitehko brothers,
Serhiy Bubka, Valeriy Borzov), politicians, and celebrities.
«They are not
only friends with football but I consider them close people», said the UEFA
President, Michel Platini. «I know that nobody refused to become the part of
the football celebration who has received the invitation to partake in the
programme. Together we will organize an unforgettable event!» he added.
|
3) _____
December 2
|
Nevertheless, the most important and
significant event definitely was the draws for EURO 2012. The official
ceremony will take place in Kyiv’s palace «Ukraina» on December 2, 2011. Also
this day the promo-campaign of the EURO 2012, host countries and cities will
start. Moreover, the official ball of the EURO 2012 was presented on December
2.
|
4)_________A
Tour of the EURO 2012 Trophy
|
The following event will take place in
2012. So, between March and May, UEFA plan to make a tour of the EURO 2012
trophy that the winner will get. Tour includes the road-show with Henri
Delaunay Cup through the host cities, presentation of the special video on
the tournament history and the show of the big balloon made in form of a cup.
|
5)_________The
Presentation of the Official Song
|
In March, 2012 the presentation of the
official song of the European football in tournament is to take place. This
event.will be the final one before the start of the EURO 2012. On 8 June,
2012 the Warsaw Stadium will host the opening ceremony of EURO 2012. The
final will take place at the Olympic Stadium in Kyiv on 1 July, 2012.
|
A. Due
to this event Ukraine and Poland have acquired 100 of Championship friends
each.
B. This
day three important events will take place.
C. This
event will take place at the Olympic Stadium in Kyiv in June, 2012.
|
D. This
day a road-show, a video presentation and a balloon show are planned.
E. This
event is the presentation of UEFA’s anthem.
F. To
this event famous sportsmen, politicians, and celebrities are invited.
G. As
a result of this, UEFA has employed thousands of young people who will help
to host the championship.
H. This
will be the closing event before the beginning of the EURO 2012.
|
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Homework Домашнє
завдання
РЗ, впр. 6, 7 (с. 90).
2.Summarizing Підведення підсумків урок.
Бесіда в режимі Т->Р1->.Р2- Р3.
Т: What topic did we practise at the
lesson today?
What text did we listen to?
Say one thing you have found out about
events devoted to Euro-2012.
_____________________________________________________________________
Підтема: Види спорту.
Спортивні події: Олімпійські ігри.
Мета: Повторити й
активізувати ЛО теми.
Удосконалювати
техніку читання.
Розвивати
навички монологічного й діалогічного мовлення.
Розвивати
ерудицію учнів.
Виховувати
усвідомлення важливості заняття спортом.
Обладнання: Підручник,
робочий зошит, картки для роботи у групах.(НО1),
(Н02), для самостійної роботи (Н03).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Greeting Привітання
Т:
Hello, children! How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2.Aim Повідомлення теми та мети уроку
Т:
At this lesson we’ll continue speaking about the importance of sports in our
life and learn more about Olympic Games.
3. Check on
Homework Перевірка
домашнього завдання
1) РЗ, впр. 6 (с. 90).
На
кожне запитання свої відповіді читають по 2—3 учні.
2) РЗ, впр.
7 (с. 90).
Учитель
читає визначення, а учні називають ідіоми, що їм відповідають, потім по черзі
читають речення, що ілюструють три з поданих ідіом. Учитель стежить за
правильністю відповідей.
4.Warming
up Уведення в іншомовну атмосферу
1) Повторення пісні «We Are the Champions».
Учні
хором співають пісню.
2)
Гра «Do You Believe that.,.».
Учні
в групах по троє-п’ятеро виконують завдання на картках (HО1).
Потім ланцюжком читають і порівнюють свої відповіді.
|
In groups,
read the following facts. Decide which of them can be true and which
|
ones are
false.
|
1) Basketball is the world’s most popular
game.
|
2) Cyclists cover a distance of about
12,300 miles during the Tour de France cycle race.
|
3) In the first basketball game, peach
baskets were used.
|
4) Golf was first played by ancient Romans
who used bent wooden sticks and a leather ball stuffed with feathers for this
purpose.
|
5) Did you know that you can play the first
four turns in a game of chess in 318,979,564,000 ways?
|
6) The first tennis match ever filmed was
between Mike Leonard and Jack Cushing in 1894.
|
7) In bowling, five successive strikes are
called «turkey». This term originated in the 19th century when the first team
member to do this was rewarded with a turkey.
|
8) In 1997, Martina Hingis of Switzerland
became the youngest woman to be ranked world number 1 player of tennis. She
was only 14 years old then.
|
9) The National Football League (NFL) used
to be APFA before June 1922.
|
10) The real name of Edson Arantes do
Nascimento is Pele. Edson Arantes do Nascimento was his nickname.
|
11) A Russian player named Boris Becker won
the Wimbledon tennis tournament at the age of 17 in 1985.
|
12) Butterfly wasn’t accepted as a separate
style until 1952. Before that it was considered a variant of Breaststroke.
|
The Answers:
1) False. Soccer is the world’s most popular game.
2) False. Cyclists cover a distance of about 2,300 miles during
the Tour de France cycle race.
3) True.
4) True.
5) True.
6) False. The first boxing match ever
filmed was between Mike Leonard and Jack Cushing in 1894.
7) False. In bowling, three successive
strikes are called «turkey». This term originated in the 19th century when the
first team member to do this was rewarded with a turkey.
8) False. In 1997, Martina Hingis of
Switzerland became the youngest woman to be ranked world number 1 player of
tennis. She was only 16 years old then.
9) True. The National Football League (NFL)
used to be APFA before June 1922.
10) False. The real name of Pele is Edson
Arantes do Nascimento. Pele was his nickname.
11) False. A German player named Boris Becker
won the Wimbledon tennis tournament at the age of 17 in 1985.
12) True
II ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Speaking Розвиток умінь мовлення
1) Впр. 1 (с. 142).
Учні
в парах обговорюють подані у вправі запитання.
2) Впр. 2 (с. 142).
Учні
самостійно читають діалог, відповідають на запитання вчителя, після чого
дві-три пари інсценують діалог. Учитель стежить за правильністю вимови слів. Т: Look at the dialogue of ex. 2 on
page 142 and say...
— who is talking;
— what the speakers are discussing;
— what the speakers think of the game.
3) Рольова гра. Bпp. 3 (c. 143).
Учні, користуючись діалогом впр. 2 (с.
142) як зразком, а також відповідно до завдання впр. 3 в парах складають та інсценують діалоги.
4) Впр.
4 (с. 143).
Учні самостійно поєднують частини
речень, утворюючи висловлювання, а потім за поданим планом дають пораду своєму
сусідові стосовно заняття спортом. Учитель стежить за правильністю виконання
завдань.
2.Vocabulary Revision Повторення та активізація JIO теми
1) Впр.
5 (с. 143).
Учні у групах по троє-четверо,
користуючись запитаннями вправи як планом, описують один з видів спорту. Потім
представники груп виступають із повідомленнями, а решта учнів класу відгадують,
про який вид спорту йдеться. Учитель контролює правильність граматичної будови
речень.
2) Гра
«Hedgehogs».
Учитель схематично малює на дошці
ялинку, яка має по три гілки справа та злі¬ва, а під нею двох їжачків справа і
зліва та розкладає картки (Н02) із запитання¬ми за темою «Олімпійські ігри» на
столі. Клас поділяється на дві команди. До дошки виходить по одному
представнику від кожної з них. Учитель записує їхні імена на рівні верхньої
гілки ялинки справа і зліва. Вони по черзі тягнуть на¬вмання картки, читають
запитання та відповідають на них. Якщо учень припус¬кається помилки або не може
відповісти, він «спускається» на гілку нижче. Той, хто першим «падає» на
їжачка, програє. Той, хто «залишається на ялинці», ви¬грає. Учитель стежить за
дотриманням правил гри.
HO2
When did modern Olympic Games start?
a) In
1886.
b) In
1896.
c) In
1869.
Which of these capitals has never been
an Olympic city?
a) Moscow.
b) London.
c) Kyiv.
What season do Olympic Games take place?
How often do the Olympic Games take
place?
Olympia is the name of a...
a) country.
b) city.
c) girl.
What is the symbol of the unity of five
continents?
To «host» means...
a) to take part.
b) to receive guests.
c) to compete.
For
chariot races people did NOT need...
a) horses.
b) chariots.
c) bikes.
What
city hosted the Olympic Games in 2004?
Name
at least three capital cities which have been Olympic cities.
To
«compete» means...
a) run very quickly.
b) take part in Olympic Games.
c) to try to win or do better than others.
What
is the host city for 01ympics-2012?
What
years were there no Olympic Games because of the war?
a) 1916 and 1944.
b) 1914 and 1964.
c) 1918 and 1980.
Did
the first and the 13th Winter Olympic Games take place in the same country?
What
did the athletes throw during Olympic Games?
a) A ball.
b) A rock.
c) A discus.
3) Гра «Olympic Rings».
Учитель
малює на дошці п’ять олімпійських кіл, у кожному з яких пише слово або
словосполучення за темою «Спорт»: coach, athletes, championship, stadium,
training. Клас поділяється на групи по четверо-п’ятеро учнів. Кожна з них повинна
якомога швидше скласти речення з кожним з поданих слів. Перемагає команда, яка
швидше і без помилок виконає завдання. Учитель стежить за правильністю
граматичної будови речень.
3. Reading Подання тексту для читання
Учні отримують картки (Н03), читають
текст і самостійно виконують завдання. По закінченні
роботи вони ланцюжком читають доповнені речення. Учитель стежить за
правильністю вимови слів,
Т:
What is/was the host city for the Summer Olympic Games-2012?
Read
the text and say how London was getting ready for the Summer Olympic
Games-2012.
HO3
Read the text below. For the
questions (1-12) choose the correctanswer(A, B, C or D)
In 2005,
when London won te right to (1) _______ the Olympics there was triumph across
the city.
(2)______,
Summer Olympic Games 2012 are no first for London; indeed it has hosted the
Olympics Games not once but twicepreviously in both 1908 and 1948.
(3)______ the 2012 Paralympic Games, the 2012 Summer
Olympic Games, which
are officially known as the Games of the XXX Olympiad, will take
place in London, which was announced in July 2005. Most of the Games will take
(4)_____ in Stratford, East London, but in total
five London boroughs are
involved in staging the event, namely Newham, Greenwich, Hackney,
Tower Hamlets and Waltham Forest.
Over 200 nations will be (5)______ in
the Olympic Games across 26 different
sports and 39 different disciplines; the programme of the 2012
Paralympic Games
features 20 sports and 21 disciplines. In (6)______to the Beijing Olympics in
2008, open air swimming as well as women’s boxing will be included
in the London
Olympic schedule, while baseball and softball will not be (7)_______ .
Both new and temporary facilities will be used for the 2012
Olympic and
Paralympic Games. These include (8) _______ fabulous locations as Hyde Park
and Horse Guards Parade. (9)________of the Olympic events will take
place in
the Olympic Park in Stratford, East London which will be home to
the Olympic Stadium, the Aquatics Centre, the London Velopark, the Olympic
Hockey Centre and three Olympic Park Arenas.
After the Olympics are over some of the new facilities will be
used in their original
Olympic form while other (10) _______will be reduced in size or
relocated to other
places within Greater London. The venues have been (11)________ into
three zones:
the Olympic Zone, the River Zone and the Central Zone. There also
are venues
outside the boundaries of Greater London; the sailing (12)________ for
example wil be hosted by
the Weymouth and Portland National Sailing Academy on the Isle of Portland in
Dorset.
1)
A. home B. host C. hostess D. hostel
2)
A. However B. Thus C. Similarly D. According to
3)
A. In order to B. In spite
of C. Rather
than D. As well as
4)
A. time B. sport C. prize D. place
5)
A. contributing B. Participating C. joining D. winning
6)
A. compare B. contrast C. Differ D. the same
7)
A. represent B. introduction C. featured D. excluded
8)
A. so B. as C. both D. such
9)
A. Least B. Much C. More D. Most
10)
A.venues B. events C. Sports D. contests
11)
A.distinct B. divided C. Joined D. parted
12)
A.games B. matches C. sets D. events
III ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
УРОКУ
1. Homework Домашнє завдання
РЗ, впр. 8, (с. 91), 11 (с. 94)
2.Summarizing Підведення підсумків уоку
Бесіда
в режимі Т – Р1 – Р2 – Р3
T: What topic did we
practice at the lesson today?
What have you found out
about Olympic Games?